Loading...
Hakkımızda

Kurulduğu tarihten itibaren, günümüze kadar güvenilirliği, satış sonrası desteği ve eğitim faaliyetlerine verdiği önemle, alanında bir marka haline gelmiş olan Tİ YAPI, müşteri memnuniyetini üst noktalara taşımayı başarmıştır. Tİ YAPI inşaat malzemeleri alanında faaliyet gösteren lider markalarla kurumsal işbirliği yaparak, en yeni ve kaliteli ürünleri sektörün kullanımına sunmuş ve çözüm odaklı hizmet yaklaşımı sayesinde etkinliğini arttırmıştır.

TİYAPI inşaat malzemeler alanında faalyet gösteren lider markalarla kurumsal iş birliği yaparak, en yen ve kaliteli ürünler sektörün kullanımına sunmuş ve çözüm odaklı hizmet yaklaşımı sayesinde etkinliğini arttırmıştır.

Faalyet alanlarını sürekli geliştiren TİYAPI inşaat malzemeler, çatı kaplama ürünler, ısı, ses ve su yalıtımı ürünler ve yapı kimyasalları satışında uzmanlaşmıştır. ÇATIDER (Çatı Sanayc ve İş Adamları Derneği) ve İZODER (Isı, Su, Ses ve Yangın Yalıtımcıları Derneği) üyesi olan TİYAPI firmalara sunduğu ürün ve hizmetlerle sektörde lider firmalar arasındadır.

Satış ve pazarlamasını gerçekleştirdiği ürünlerin kaltesi konusunda son derece hassas olan TİYAPI’da TSE belgesi olmayan hiçbir ürün
satılmamaktadır.

TAKIM RUHU

Ekip olmak, paylaşmayı ve paslaşmayı bilmektir.
Tİ Yapı katılımcılık temeline dayanan insan kaynakları yönetmine inanır.
Çalışanlarının insan haklarına saygı göstermeye, onlara sağlıklı ve güvenli bir
çalışma ortamı sağlamaya özen gösterir. Eşitlik ilkesini gözeterek piyasaya uygun istihdam koşulları sağlar. İş verimi ve huzurlu bir çalışma ortamı için kişisel gelişim ve mesleki yeterliliklerni arttırılması konusunda çalışanlarına destek olur, herkese eşit fırsatlar tanır.

ÇALIŞMA İLKELERİ

En yükseğe çıkmak için durmadan çalışmak,
En yüksekte kalabilmek içinde ilkeli olmak gerekir...
Ti Yapı İnşaat Malzemeleri A.Ş kalite geleneğini güven, verim ve dinamizm üzerine inşa etmiştir. Bu inşanın en önemli harcı ise çalışmaktır. Kurumsal sorumluluk standartlarına bağlı kalma konusundaki kararlılığımız bizi daha çok çalışmaya teşvik etmektedir. Çalışma ilkelerimiz; tüm çalışmalarımızın ticari dürüstlük çerçevesinde görev yapması, bütün yasa ve düzenlemelere uyması ve ticari sonuçlar uğruna Tİ YAPI standartlarından asla ödün vermemesi üzerine

KALİTE VE GÜVEN

Kalite ve güven söylediklerimizden çok yaptıklarınızla şekillenir.Tİ Yapı, kurulduğu günden bu yana ilkelerini güvenilirlik ve kalite olarak belirlemiştir. Doğru teknoloji ve sağlam altyapısıyla verimli bir şirket olan Tİ Yapı İnşaat Malzemeleri A.Ş. piyasaya her zaman kaliteli ve uygun ürünler sunmuştur. Yüksek performaslı, kaliteli yapı malzemeleriyle her zaman adından söz ettiren Tİ Yapı İnşaat Malzemeleri A.Ş. geliştirdiği ürünler ile pazardaki haklı yerini almıştır.

Vizyon-MisyonVizyonumuz


Vizyonumuz; inşaat malzemeleri, çatı kaplama ürünleri, ısı, ses ve su yalıtımı ürünleri ve yapı kimyasalları ile dünyanın en güvenilir ve yenilikçi üreticisi, hizmet ve çözüm sağlayıcısı olmaktır.

Yapı malzemeleri ve inşaat sektöründeki liderliğini korumak adına görev alan ekibimizin faaliyetleri itibarımızı sürekli olarak geliştirmeye yöneliktir. Ti Yapı Ailesi olarak istihdam ettiğimiz personellerimiz için nitelikli eğitime sürekli yatırım yapıyor, proje yönetimi departmanımızı iyileştiriyor ve müşterilerimiz ile açık iletişim bağlantılarını geliştiriyoruz. İnşaat ve yapı sektöründeki deneyimlerimizi sürdürülebilir, inovasyon odaklı ve heyecan verici bir geleceğe yönlendiriyoruz.

Misyonumuz

Misyonumuz; yüksek kaliteli inşaat malzemeleri, çatı kaplama ürünleri, ısı, ses ve su yalıtımı ürünleri ve yapı kimyasalları üretmek, dünya çapındaki müşteri portföyüne hizmetler ve çözümler sunmak, motivasyonu yüksek çalışanlarımızla yenilikçi teknolojileri kullanırken, sürekli iyileştirmeye, en yüksek iş standartlarına, iş ahlakına ve kurumsallığa odaklanmaktır.

Ülke ekonomisine katma değer sağlamak, müşterilerimiz ve hissedarlarımıza sürdürülebilir yatırım getirisi sunmak amacıyla faaliyetlerini sürdüren firmamız, hangi ölçekten olursa olsun üstlendiği projelerde disiplinli ve tutarlı bir yaklaşım benimser. İstikrarlı yaklaşımımız, üstlendiğimiz tüm projelerin, zamanında yüksek kaliteli teslimatını sağlamak için rekabetçi bir şekilde fiyatlandırılır. Disiplinli iş süreçlerimiz ve proje yönetimindeki gücümüz ile müşterilerimize geçmişte en iyi hizmeti verdik ve gelecekte de vermeye devam edeceğiz.